+48 660 622 164 Kontakt z nami: 8:00-17:00

O sklepie Dobudowania.pl

My staramy się bardziej

Pomysł na sklep

Sklep dobudowania.pl, powstał z myślą o dostarczaniu klientom produktów, które umożliwią im stworzenie nowoczesnego, dobrego" domu. Na bazie wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej, stworzyliśmy nowoczesny sklep, w którym będzie można znaleźć produkty, oferujące m.in. energooszczędne i kompleksowe rozwiązania do domu. Innowacja, ale i proste oraz skuteczne produkty, niezbędne do budowania nowoczesnego domu na każdym z etapów jego realizacji, to właśnie nasz sklep.

 

Misja naszego sklepu

Naszą misją jest dostarczanie klientom, w sposób szybki i sprawny, innowacyjnych produktów najwyższej klasy oraz łatwych w obsłudze produktów branżowych. Dalej, chcemy spełniać oczekiwania kleintów w zakresie energooszczędnych, ale i funkcjonalnych rozwiązań.

 

Wizja naszego sklepu

Chcemy być najbardziej rozpoznawalnym i najczęściej polecanym sklepem w branży innowacyjnych produktów wykorzystywanych do budowania w Polsce, oferując pewność i bezpieczeństwo dostarczanych rozwiązań. Chcemy również oferować takie rozwiązania w budownictwie, które pozwolą wyeliminować wszystkie potencjalne mostki termiczne.

Dlaczego zakupy u nas ?

    Dostarczamy:

    Płatności: